شرکت ایران شیمی(مشتقات پتروشیمی)

خارج از شهرک صنعتی
۱۰۴۲ روز پیش
اطلاعات تماس
آدرس بزرگراه نواب،جنب مترو نواب،برج گردون شمالی،طبقه چهارم،واحد ۴۰۳
اطلاعات تماس

اطلاعات تکمیلی شرکت ایران شیمی(مشتقات پتروشیمی)

دسته بندی صنایع شیمیايی - رنگ و چاپ
زیر دسته مواد شیمیایی
نام آگهی دهنده خانم حسینی
تلفن ثابت ۰۲۱۶۶***

شبکه های اجتماعی شرکت ایران شیمی(مشتقات پتروشیمی)

توضیحات شرکت ایران شیمی(مشتقات پتروشیمی)
دپارتمان اقتصادی مشتقات پتروشیمی و دپارتمان تولیدی، توزیعی و خدماتی سرافراز از دپارتمانهای زیر مجموعه هلدینگ سرافراز می‌باشند.

این شرکت با راه اندازی پلتفرم ایران شیمی با هدف ایجاد یک نمایشگاه مجازی آنلاین دائمی، محلی برای داد و ستد آگاهانه مستقیم و بدون واسطه مواد اولیه و محصولات برای تولید کنندگان، صنعتگران و بازرگانان را ایجادکرده است. 

ایران شیمی، در نهایت با جذب مشارکت تأمین کنندگان و خریداران و تائید هویت تجاری فعالان این عرصه، ارتباط مستقیم با طرفین یک معامله را فراهم کرده است تا با تأمین مواد اولیه برای تولید کنندگان ایرانی با قیمت رقابتی و کیفیت مطلوب، صنعتگران و بازارگانان ایرانی بتوانند در بازارهای بین المللی به خصوص خاورمیانه حضور فعالی داشته باشند.


با توجه به سیاست های کلی مجموعه ایران شیمی و تمرکز بیشتر آن بر روی تجارت آنلاین، سعی بر این بوده که  در وب سایت ایران شیمی بستر مناسبی جهت خرید و فروش انواع محصولات و مواد اولیه شیمیایی به صورت عمده و جزئی و همینطور تهاتر مواد شیمیایی با انواع کالا فراهم شود.

 همینطور جهت برطرف کردن دیگر نیازها ی مراجعه کنندگان ایران شیمی، خدمات تخصصی آنالیز توسط متخصصان این مجموعه نیز ارائه می گردد. 

مجموعه ایران شیمی قصد دارد با معرفی فعالین در شرکت های دارای دانش و تخصص و اعتبار در صنایع مختلف دراین مجموعه ، به خریداران و تأمین کنندگان  در فرایند انتخاب، خرید و فروش کمک کنیم تا مشتریان با یک قیمت رقابتی و به سهولت نیاز های خود را تأمین نمایند.

*مدیر بازرگانی خانم حسینی*

خانه

ثبت نام

ثبت آگهی

علاقه مندی ها