در وب سایت شهرک های صنعتی روی گزینه " ورود و عضویت" کلیک کنید می توانید با استفاده از شماره موبایل ثبت نام خود را انجام دهید کد فعال سازی برایتان پیامک می شود بعد از وارد نمودن کد فعال سازی ثبت نام انجام می شود سپس میتوانید وارد "پنل کاربری" خود شوید و اطلاعات شخصی خود را ویرایش کنید.
بله ، قبل از درج آگهی می‌بایست از طریق شماره موبایل ثبت نام کنید.
در وب سایت روی گزینه "درج آگهی" کلیک کنید مشخصات آگهی خود را بر اساس اطلاعات درخواست شده وارد نمایید و پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده روی گزینه "ثبت آگهی" کلیک کنید.
بله،با شماره تماسهای قرار گرفته در سایت تماس بگیرید کارشناسان ما پاسخگویی شما عزیزان میباشند.
با وارد کردن شماره همراه خود وارد حساب کاربری شوید روی گزینه" پنل کاربری" کلیک کرده و در قسمت" پروفایل من" مشخصات درج شده خود را ویرایش کنید.
شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید آگهی خود را ثبت کنید.
پس از ورود به سایت به صفحه پنل کاربری خود رفته در پنل امکان نمایش آگهی های درج شده و پرداختی های انجام شده توسط شما قابل رویت است.
کمتر از ۲۴ ساعت آگهی شما توسط تیم ما بررسی شده و تایید می شود.
خیر،با شماره تلفن های ذکر شده در سایت تماس بگیرید تا راهنماییتان کنند.
هنگام ثبت آگهی وارد درگاه می شوید و اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید. برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به : شماره کارت (شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک ) - رمز دوم کارت (از بانک مربوطه دریافت کنید) -CVV۲ (کد ۳ یا ۴ رقمی است که روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج شده) - تاریخ انقضاء مندرج روی عابر بانک

خانه

ثبت نام

ثبت آگهی

علاقه مندی ها