درباره ما

بسیار اوقات پیدا کردن خدمات و محصولاتی که می‌خواهیم، به سادگی انجام می‌شود. حتی ما با محدوده بزرگ از گزینه‌های موجود روبه رو هستیم. اما در بعضی از اوقات که پیدا کردن خدمات و محصولاتی که می‌خواهیم، عملا غیر ممکن است. یا اینکه مراکز را که برای خدمات و محولات مورد نیاز خود پیدا می‌کنیم، از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند. پیدا کردن املاک، مستغلات خدمات مورد نیاز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، جز آن دسته از موضوعاتی بشمار می‌رود، که به دلیل‌عدم تبلیغات مناسب، همیشه با مشکل روبه رو است. این در حالی است که ارائه دهندگان این نوع از خدمات نیز، به دلیل نبود فضای تبلیغاتی در دسترس و گسترده برای مشتریان بالقوه خود محجور هستند. پس بیراه نیست اگر بگوییم حلقه گمشده‌ای برای ارتباط بین ارائه دهندگان خدمات، املاک و مستغلات در شهرک‌ها و نواحی صنعتی و مشتریان بالقوه آن‌ها وجود دارد.

ما با درک درست از این نیاز در سال ۱۳۹۸ اولین سامانه آنلاین تخصصی ثبت آگهی املاک، مستغلات و خدمات شهرک‌ها و نواحی صنعتی ایران را ایجاد کردیم. ما متعهد شده‌ایم تا با ارائه خدمات مناسب مطمئن شویم تا آگهی تمام مشتریان خود را در معرض دید مشتریان بالقوه آن‌ها قرار دهیم. اصلی‌ترین هدف ما را می‌توان حمایت از رونق تولیدات داخلی و ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای قشر جوان، خلاق و تحصیل کرده کشور دانست.

چرا سامانه ثبت آگهی شهرک‌ها و نواحی صنعتی ایران یکی از بهترین گزینه‌ها است؟

چنانچه شما خواهان ارائه تبلیغ در اینترنت یا دیگر رسانه‌های اجتماعی برای خدمات یا شهرک صنعتی خود باشید، متوجه هزینه‌های سرسام آر این موضوع خواهید شد. این درحالی است که انتشار آگهی شما در سامانه ثبت آگهی شهرک‌ها و نواحی صنعتی ایران کاملا رایگان است و چنانچه شما خواهان دیده شدن بیشتر و مناسب آگهی خود باشید، می‌توانید با هزینه‌های بسیار ناچیزی شاهد نمایش گسترده تبلیغات خود باشید.

علاوه بر این نیز گزینه‌های تخصصی مناسبی برای ارائه تبلیغات در زمینه ثبت آگهی املاک، مستغلات و خدمات شهرک‌ها و نواحی صنعتی ایران وجود ندارد. در واقع ما می‌توانیم ادعا کنیم که با ایجاد اولین ثبت آگهی املاک، مستغلات و خدمات شهرک‌ها و نواحی صنعتی در کشور توانسته‌ایم تا فضای مناسبی و تخصصی برای ایجاد ارتباط بین صاحبان مشاغل و کسب و کارها و مشتریان بالقوه آن‌ها را به وجود آورده ایم.

همچنین ما با ارائه فیلترهای مناسبی اطمینان حاصل کرده‌ایم تا صاحبان مشاغل و کسب و کارها و مشتریان بالقوه آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان و به بهترین شکل با یکدیگر آشنا شوند. نباید فراموش کرد که ارائه این خدمات می‌تواند تا حد هزینه بردار باشد. ثبت آگهی املاک، مستغلات و خدمات شهرک‌ها و نواحی صنعتی ایران به شما این امکان را می‌دهد تا با بهترین ارائه دهندگان خدمات مورد نیاز خود با قیمت‌های منصفانه آشنا شوید.

مجله‌های شهرک‌های صنعتی

نباید فراموش کرد که کسب اطلاعات درست مناسب در مورد خدمات تخصصی شهرک‌های صنعتی می‌تواند به صاحبان مشاغل و کسب و کارها در گسترش فعالیت‌ها و ارائه ایده‌های نو و همچنین به مشتریان بالقوه آن‌ها در آشنا شده با خدمات مورد نیاز خود و کیفیت ارائه این خدمات کمک کند. لذا ما بخش اصی را در وب سایت خود به بررسی مطالب روز دنیا درباره خدمات و کالاهای موجود در شهرک‌های صنعتی اختصاص داده ایم.

شما می‌توانید با توجه به نیاز و علاقه در زمینه یک تخصص خاص، مطالب موجود درباره موضوع مورد نظرتان را به راحتی مطالعه کنید و برای دسترسی سریع به این مطالب می‌توانید از فیلترهای تخصصی ایجاد شده در وب سایت ما استفاده کنید.

سوالات متدوال

چنانچه درباره نحوه ارائه خدمات مورد نیاز خود و نوع خدمات ارائه شده در وب سایت ما کنجکاو هستید، می‌توانید سوالات خود در بخش سوالات متدوال با ما در میان بگذارید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما باشند. همچنین می‌توانید با سوالات مورد نظر دیگر افراد نیز آشنا شوید.

فیلترهای ارائه شده سامانه ثبت آگهی شهرک‌ها و نواحی صنعتی ایران

ما با درک نوع نیاز و ارزشمند بودن وقت تمام صاحبان مشاغل و کسب و کارها و مشتریان بالقوه آن‌ها، سامانه‌ای را احداث کرده‌ایم تا در کمترین زمان ممکن، بهترین خدمات به شما ارائه داده شود. ما با طبقه‌بندی تمام مشاغل به صورت تخصصی سعی داشته‌ایم تا شما را به نحو احسن در انتخاب گزینه‌های مورد نیاز خود یاری کنیم. علاوه بر این ما فیلترهای تخصصی را به منظور طبقه‌بندی خدمات تخصصی یک کسب و کار خاص در شهر و استان ارائه دهنده خدمات ایجاد کرده‌ایم. همچنین شما می‌توانید با اعمال فیلترهای مربوطه مراکز خدمات مورد نیاز خود را در شهرک‌های صنعتی مد نظر خود را بیابید. می‌توانید در هر جای ایران که باشید، نزدیکترین مراکز تخصصی خدمات مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت پیدا کنید. باید بدانید که سامانه ثبت آگهی شهرک‌ها و نواحی صنعتی ایران همیشه میزبان آگهی صاحبان مشاغل و کسب و کارها خلاق، باهوش و حرفه‌ای بوده است که خواهان گسترش فعالیت‌های خود به بهترین شکل و ارتباط مناسب با مشتریان بالقوه خود هستند، بوده است.

فیلترهای ارائه شده توسط ما با طبقه‌بندی به صورت ذیل تضمین کننده ارائه خدمات به بهترین شکل به صاحبان مشاغل و کسب و کارها و مشتریان بالقوه آن‌ها است.

املاک و مستغلات : زیر گروه‌های این دسته شامل خرید و فروش انبار، سوله و سالن، خرید و فروش کارگاه و کارخانه، زمین صنعتی و کشاورزی و البته خرید فروش اداری و تجاری است.

خدمات ساختمانی : زیر گروه‌های این دسته شامل ماشین آلات ساختمانی، ابزارهای ساختمانی، آسانسور و پله برقی، سیستم‌های حفاظتی و ایمنی والبته ساخت و ساز است.

خدمات تاسیسات : زیر گروه‌های این دسته شامل تاسیسات فنی، خدمات چاه و فاضلاب، دوربین مدار بسته، سیستم تهویه مطبوع و البته گرمایشی و سرمایشی است.

خودرو قطعات یدکی : زیر گروه‌های این دسته شامل قطعات خودرو موتور سیکلت، تزئینی خودرو، فیلنر خودرو والبته یدکی خودرو است.

لوازم خانگی : زیر گروه‌های این دسته شامل لوازم برقی، لوکس تزئینی، یخچال و فریزر، فر و گاز و البته بخاری است.

صنایع برورتی، حرارتی : زیر گروه‌های این دسته شامل برج خنک کننده، سردخانه، پکیج و البته دیگ و مبدل حرارتی است.

پوشاک و منسوجات : زیر گروه‌های این دسته شامل چرم، کیف و کفش، نخ و قرقره و البته رنگرزی است.

پلاستیک و پلی اتیلن : زیر گروه‌های این دسته شامل مصنوعات پلاستیکی، پلی اتلین، لوله PVC، پارافین و البته مواد پلیمری است.

ماشین آلات و تجهیزات : زیر گروه‌های این دسته شامل ماشین سازی، بچینگ پلانت، خم و برش، دستگاه تراوش، و البته رادیاتور است.

صنایع سلولزی و چوب : زیر گروه‌های این دسته شامل محصولات چوبی، مبلمان، کابینت، لوازم خانگی چوبی و دستمال کاغذی است.

بهداشتی، آرایشی وپزشکی : زیر گروه‌های این دسته شامل اپیتکی، لوازم آرایشی، مواد شوینده و البته تجهیزات پزشکی است.

صنایع الکتریکی و الکترونیکی : زیر گروه‌های این دسته شامل تابلوهای برق، ترانس جوشی، تجهزیات برقی، تجهیزات مخابرات و تجهیزات ارتباطی است.

کانی‌های غیر فلزی : زیر گروه‌های این دسته شامل موزاییک، شیشه، سنگ بری و ظروف چینی است

خدماتی و آموزشی : زیر گروه‌های این دسته شامل مراکز آموزشی و تحقیقاتی، آموزشگاه ها، مهد کودک و پیش دبستانی، مدارس خاص، مدارس دولتی و البته مدارس غیر دولتی است.

شیمیایی، رنگ و چاپ : زیر گروه‌های این دسته شامل رنگ و رزین، رنگ صنعتی و ک، اسپری سفید کننده و جلادهنده، چسب و مواد شیمیایی است.

صنایع نساجی : زیر گروه‌های این دسته شامل ماشین آلات و کالای خواب است.

صنایع غذایی و آشامیدنی : زیر گروه‌های این دسته شامل صنایع گوشتی، لبنیات و بستنی، میوه و سبزیجات، غذای دام و طیور و البته خشکبار است.

صنایع فلزی : زیر گروه‌های این دسته شامل آلومینیوم، قطعات چدنی، یراق آلات، لوله و پروفیل و سوله‌سازی است.

استخدام در شهرک‌های صنعتی : زیر گروه‌های این دسته شامل آماده به کار و استخدام است.

خدمات کامپیوتر و اینترنت : زیر گروه‌های این دسته شامل خدمات صوتی و تصویری، خدمات ماشین‌های اداری، خدمات تلفن همراه، خدمات اینترنت و البته خدمات کامپیوتر است.

سایر خدمات : زیر گروه‌های این دسته شامل وسایل ارتباطی، واسطه‌ای و وابسته ای، خرده فروشی، نوشت‌افزار و البته فرآورده نفتی است.

خانه

ثبت نام

ثبت آگهی

علاقه مندی ها