شهر های جدید و شهرک های صنعتی

شرکت ایران شیمی

۲۴۵ روز پیش
 • نام آگهی دهنده : خانم حسینی
 • آدرس : آدرس بزرگراه نواب،جنب مترو نواب،برج گردون شمالی،طبقه چهارم،واحد 403
 • تلفن ثابت : ۰۲۱۶۶۸۴۷۶۹۹
 • موبایل : ۰۹۳۰۲۵۵۰۷۵۲
 • توضیحات
  دپارتمان اقتصادی مشتقات پتروشیمی و دپارتمان تولیدی، توزیعی و خدماتی سرافراز از دپارتمانهای زیر مجموعه هلدینگ سرافراز می‌باشند.این شرکت با راه اندازی پلتفرم ایران شیمی با هدف ایجاد یک نمایشگاه مجازی آنلاین دائمی، محلی برای داد و ستد آگاهانه مستقیم و بدون واسطه مواد اولیه و محصولات برای تولید کنندگان، صنعتگران و بازرگانان را ایجادکرده است. ایران شیمی، در نهایت با جذب مشارکت تأمین کنندگان و خریداران و تائید هویت تجاری فعالان این عرصه، ارتباط مستقیم با طرفین یک معامله را فراهم کرده است تا با تأمین مواد اولیه برای تولید کنندگان ایرانی با قیمت رقابتی و کیفیت مطلوب، صنعتگران و بازارگانان ایرانی بتوانند در بازارهای بین المللی به خصوص خاورمیانه حضور فعالی داشته باشند.
  با توجه به سیاست های کلی مجموعه ایران شیمی و تمرکز بیشتر آن بر روی تجارت آنلاین، سعی بر این بوده که در وب سایت ایران شیمی بستر مناسبی جهت خرید و فروش انواع محصولات و مواد اولیه شیمیایی به صورت عمده و جزئی و همینطور تهاتر مواد شیمیایی با انواع کالا فراهم شود. همینطور جهت برطرف کردن دیگر نیازها ی مراجعه کنندگان ایران شیمی، خدمات تخصصی آنالیز توسط متخصصان این مجموعه نیز ارائه می گردد. 
  مجموعه ایران شیمی قصد دارد با معرفی فعالین در شرکت های دارای دانش و تخصص و اعتبار در صنایع مختلف دراین مجموعه ، به خریداران و تأمین کنندگان در فرایند انتخاب، خرید و فروش کمک کنیم تا مشتریان با یک قیمت رقابتی و به سهولت نیاز های خود را تأمین نمایند.
  
  *مدیر بازرگانی خانم حسینی*